Kurs Açıklaması

Uluslararası ilişkilerin  hızla yayılmasından dolayı çeşitli avukatlık hizmetlerinin sadece Türkçe olarak değil, ayrıca İngilizce olarak da sunulabilmesi çok önem kazanmıştır. Bu, sadece Türkçe konuşan müvekkillere değil, İngilizce konuşan müvekkillere de danışmanlık hizmeti sunan Hukuk Büroları için özellikle geçerlidir. Dolayısıyla hukuk bürolarındaki uzmanlar, avukatlara özel İngilizceyi en azından üst  - orta düzeyde anlayabilmek ve konuşabilmek zorundadır.

İngilizce konuşan müvekkiller ile iletişim kurabilmek veya uluslararası hukuk alanı içerisinde danışmanlık hizmeti verebilmek için Hukukcuların,  "Avukatlar için İngilizce" terminolojisini öğrenmeleri gerekir. Bu bilgi olmadan profesyonel bir şekilde hareket etmek imkansızdır.

"Avukatlar için İngilizce" terminolojisinin internet üzerinden öğrenilmesi, bu alan ve meslekte başarılı olmakta kararlı olan avukat ve hukuk büroları için en iyi seçim haline gelmiştir.


What will i learn?

Gereklilikler

Wise Academy

Wise and Wiser; sahip olduğu yurtdışı ve yurtiçi geniş uzman ağı ile bilim, teknoloji, girişimcilik, üretim ve eğitim alanındaki her türlü yenilikçi projeyi hayata geçirebilen, ulusal  ve uluslararası ekonomik trendleri analiz ederek bilgiyi dönüştürmeyi bilen ve bilimsel yaklaşımlarla kanıta dayalı çalışmalar yaparak geleceği tasarlayan bir inovasyon merkezidir. Her an gelişen ve değişen Dünya koşullarına uyum sağlayarak, kursiyerlerimizi geleceğin Dünyasına hazırlama vizyonu ile 2020 senesinde yola çıktık.Ulusal  ve uluslararası ekonomik trendleri analiz ederek bilgiyi dönüştürmek, bilen ve bilimsel yaklaşımlarla kanıta dayalı çalışmalar yaparak geleceği tasarlamak için yanınızdayız.
Hukuk İngilizcesi

7500 TL

8000 TL

Karşılaştırma İkonu
Kursa Katılım

Dersler

0
Katılım İptal İkonu

Beceri Seviyesi

İleri Seviye
Katılım Beklemede İkonu

Geçerlilik Süresi

Ömür Boyu

İlgili Kurslar