Hukuk İngilizcesi

Uluslararası ilişkilerin bu hızla yayılmasından dolayı çeşitli avukatlık hizmetlerinin sadece Türkçe olarak değil, ayrıca İngilizce olarak da sunulabilmesi çok önem kazanmıştır. Bu, sadece Türkçe konuşan müvekkillere değil, İngilizce konuşan müvekkillere de danışmanlık hizmeti sunan Hukuk Büroları için özellikle geçerlidir. Dolayısıyla hukuk bürolarındaki uzmanlar, avukatlara özel İngilizceyi en azından üst - orta düzeyde anlayabilmek ve konuşabilmek zorundadır.

İleri Seviye 0(0 Değerlendirme) 0 Kayıtlı Kursiyer English
Eğitimci Wise Academy
Son Güncelleme Sat, 24-Jun-2023
+ Daha Fazla
Ders Genel Bakış

Uluslararası ilişkilerin  hızla yayılmasından dolayı çeşitli avukatlık hizmetlerinin sadece Türkçe olarak değil, ayrıca İngilizce olarak da sunulabilmesi çok önem kazanmıştır. Bu, sadece Türkçe konuşan müvekkillere değil, İngilizce konuşan müvekkillere de danışmanlık hizmeti sunan Hukuk Büroları için özellikle geçerlidir. Dolayısıyla hukuk bürolarındaki uzmanlar, avukatlara özel İngilizceyi en azından üst  - orta düzeyde anlayabilmek ve konuşabilmek zorundadır.

İngilizce konuşan müvekkiller ile iletişim kurabilmek veya uluslararası hukuk alanı içerisinde danışmanlık hizmeti verebilmek için Hukukcuların,  "Avukatlar için İngilizce" terminolojisini öğrenmeleri gerekir. Bu bilgi olmadan profesyonel bir şekilde hareket etmek imkansızdır.

"Avukatlar için İngilizce" terminolojisinin internet üzerinden öğrenilmesi, bu alan ve meslekte başarılı olmakta kararlı olan avukat ve hukuk büroları için en iyi seçim haline gelmiştir.


Eğitimin Müfredatı
0 Dersler 00:00:00 Saat
+ Daha Fazla
Diğer Eğitimler
Eğitimci Hakkında

Wise Academy

5 Yorum | 24 Kursiyerler | 20 Eğitimler
Kursiyer Yorumları
0
0 Yorum
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)

Yorum

8000 TL 7500 TL
İçerik:
//send gift when already purchased by user