Kategoriler

Fiyat

Seviye

Dil

Değerlendirmeler

Gösterilen 4 İçinden 4 Sonuçlar

İleri Seviye

Adli Muhasebe'de Blockchain & Metaverse Denetimi
Karşılaştır

0

(0 Yorumlar)

İngilizce

Adli olaylara konu; kripto paralar, Blokzincir, Metaverse evreni gibi alanlarda incelemeler yapabilecek, adli raporlar yazabilecek uzmanlar yetiştiriyoruz.

2000 TL

3000 TL

8 Dersler

04:23:20 Saatler

Orta Seviye

Adli Hile ve Suistimal Denetimi
Karşılaştır

0

(0 Yorumlar)

İngilizce

Hile her işletmenin, her kurumun, her iş adamının karşılaşabileceği olumsuz bir durumdur. Hile ve Suistimal işletmelerde çok büyük mali kayıplara neden olarak iflasa kadar gitmektedir.İşletmelerin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilirliğini sağlamak için Hile ve Suistimal Denetimi yaptırmaları şarttır.

3000 TL

3750 TL

39 Dersler

26:23:03 Saatler

İleri Seviye

İleri Düzey Adli Muhasebe Uzmanlığı
Karşılaştır

0

(0 Yorumlar)

İngilizce

İleri Düzey Adli Muhasebe Uzmanlık Eğitimi; eğitimlerimiz offline olarak uygulamalı örnek ve gerçek suç senaryoları üzerinden gerçekleştirilecektir. Alacağınız eğitim uluslararası Adli Muhasebe standartlarına göre denetim ve hile incelemesinin raporlanması aşamalarını öğreneceksiniz. Bu alanda bilirkişi olabilir ve incelediğiniz adli dosyalarda eksiksiz araştırma ve raporlama sağlayacaksınız.

2500 TL

3000 TL

47 Dersler

18:22:01 Saatler

Orta Seviye

Adli Muhasebe Uzmanlık Eğitimi
Karşılaştır

5

(3 Yorumlar)

İngilizce

Adli Muhasebe Uzmanlık Eğitimi; eğitimlerimiz offline olarak uygulamalı örnek ve gerçek suç senaryoları üzerinden gerçekleştirilecektir. Alacağınız eğitim uluslararası Adli Muhasebe standartlarına göre denetim ve hile incelemesinin raporlanması aşamalarını öğreneceksiniz. Bu alanda bilirkişi olabilir ve incelediğiniz adli dosyalarda eksiksiz araştırma ve raporlama sağlayacaksınız.

3000 TL

4750 TL

59 Dersler

40:03:18 Saatler