Kurs Açıklaması

Günümüzde gelişen teknoloji ile çevremize uyum sağlamak ve geleceğe yatırım yapmak için çeşitli platformlar ortaya çıkmaktadır.Bunlardan birisi de Dijital Para platformlarıdır.Bu eğitim içeriği,  borsanın ve bu dijital platformların teknik analizini ve kazanç stratejilerini  öğrenerek geleceğe dair yatırımlar  hakkında bilgi sahibi olmanızı  ve  daha verimli bir şekilde yatırım yapabilmenizi sağlayacaktır.

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • Kripto Dijital Para Stratejileri
  • Teknik Analiz Stratejileri
  • Hisse Senedi Al-sat Stratejileri
  • Borsa Temel Stratejileri

KİMLER ALABİLİR?

18 yaşından büyük tüm yerli ve yabancı yatırımcılar ve yatırımcı adayları Uluslararası Akrediteli Sertifikalı bu eğitim programına katılabilir.

NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR?

Yatırımcıların  kaliteli hisse senetleri  satın alabilmeleri ve  sürdürülebilir kazanç sağlayabilmeleri için bu eğitim programını alabilirsiniz.

KAZANIMLAR 

  • Borsa tekniklerini öğrenmek
  • Hisse senedi ve dijital para yatırımlarını öğrenmek 
  • Kripto Para yatırımı hakkında bilgi sahbi olmak ve karlılığı sürdürecek yatırımlar yapabilmek 
  • Piyasa düşüşlerinde zarar görmeden yatırımları korumak What will i learn?

Gereklilikler

Sıkça sorulan sorular

Borsa Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimi, borsa ve dijital para piyasalarında işlem yapmak için gerekli temel bilgileri ve kazanç stratejilerini öğrenmenize yardımcı olan bir eğitim programıdır.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimi, borsa ve dijital para piyasalarında işlem yapmak isteyen herkes için uygundur. Özellikle, piyasa hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar için faydalı olacaktır. 18 yaşından büyük tüm yerli ve yabancı yatırımcılar ve yatırımcı adayları Uluslararası Akrediteli Sertifikalı bu eğitim programına katılabilir.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitim toplamda 15 buçuk saat sürmektedir.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimi online olarak gerçekleştirilecektir, Wise Academy sayfasına giriş yaptığınızda eğitimlerim kısmında satın aldığınız tüm eğitimlere erişim sağlayabilirsiniz. Tablet, televizyon, telefon ve bilgisayar üzerinden internetinizin olduğu her zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitiminin ücreti Wise Academy web sayfasında belirtilmiştir.

Evet, Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimi sonunda üniversite onaylı e devletten sorgulanabilir uzmanlık sertifikası verilecektir.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimde, borsa ve dijital para piyasaları hakkında temel bilgiler, analiz yöntemleri, kazanç stratejileri ve risk yönetimi gibi konular ele alınacaktır.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimine kayıt olmak için öncelikle web sitemizde üye olmanız gerekiyor. Daha sonra, ödeme işlemini tamamladıktan sonra sayfanızda eğitimlerim kısmından erişim sağlayabilirsiniz.

Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimi bitince borsa ve dijital para piyasalarında işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, edindiğiniz bilgileri kullanarak farklı yatırım stratejileri geliştirebilirsiniz.

Evet, Borsa & Dijital Para Kazanç Stratejileri Eğitimi sonunda borsada dijital para piyasalarında işlem yapabilecek yetkinlikleri kazanacaksınız.

Wise Academy

Wise and Wiser; sahip olduğu yurtdışı ve yurtiçi geniş uzman ağı ile bilim, teknoloji, girişimcilik, üretim ve eğitim alanındaki her türlü yenilikçi projeyi hayata geçirebilen, ulusal  ve uluslararası ekonomik trendleri analiz ederek bilgiyi dönüştürmeyi bilen ve bilimsel yaklaşımlarla kanıta dayalı çalışmalar yaparak geleceği tasarlayan bir inovasyon merkezidir. Her an gelişen ve değişen Dünya koşullarına uyum sağlayarak, kursiyerlerimizi geleceğin Dünyasına hazırlama vizyonu ile 2020 senesinde yola çıktık.Ulusal  ve uluslararası ekonomik trendleri analiz ederek bilgiyi dönüştürmek, bilen ve bilimsel yaklaşımlarla kanıta dayalı çalışmalar yaparak geleceği tasarlamak için yanınızdayız.

2700 TL

Dersler

88

Beceri Seviyesi

Başlangıç

Geçerlilik Süresi

Ömür Boyu

İlgili Kurslar