Adli Muhasebe Full Paket

İleri Seviye 0(0 Değerlendirme) 0 Kayıtlı Kursiyer English
Eğitimci Wise Academy
Son Güncelleme Fri, 22-Sep-2023
+ Daha Fazla
Ders Genel Bakış

Adli Muhasebe, bir bireyin ve işletmenin muhasebesel yönü ağır basan olaylarını, hukuksal anlaşmazlıklarını ve çözümünü araştıran, araştırırken muhasebenin temel standartları; denetim ve araştırma becerilerini kullanan, aynı zamanda hukuk, denetim, psikoloji, kriminoloji, grafoloji bilimlerinin iç içe geçtiği yeni bir bilim dalıdır. Adli muhasebe, yasal işlemlere konu olmuş olaylarda kullanılmaya uygun raporlanabilir bir muhasebe analizi sağlar. Adli muhasebe gelişmiş ülkelerde yüz yıllardır var olan Türkiye’de yeni gelişmekte olan bir çalışma alanıdır.

Adli muhasebeci, sayıların arkasındaki gerçek niyeti ve üstü örtülen gerçekleri bularak bu durumdan ortaya çıkan hak ve mahrumiyetlerini, zarar ve ziyan tespitlerini yapan ehliyet sahibi kişilerdir.

Adli muhasebe, yasal işlemlere konu olmuş olaylarda kullanılmaya uygun raporlanabilir bir muhasebe analizi sağlar. Adli Muhasebe Uzmanlık Eğitimimizin bir üst seviyesi olan İleri Düzey Adli Muhasebe Uzmanlık Eğitimimizde daha detaylı ve kapsamlı bilgiler sizleri bekliyor. İnsanlığın her geçen gün kendini teknolojik ve ekonomik anlamda geliştirerek sanal ortamlara yapmış olduğu yenilikler, metaverse, kripto paralar, NFT gibi geleceğe yönelik yatırımlar artmaktadır. Sanal da olsa yatırımların ve para alışverişinin olduğu her konuda muhasebeye ihtiyaç duyulmaktadır. Kripto Para suçları, Metaverse suçları gibi yeni yatırım teknolojilerine ait adli muhasebeye konu olabilecek yenilikçi alanları analiz edeceğiz.

Adli muhasebe alanındaki tüm konulara hakim olmak isterseniz  örnek uygulamalarla öğreneceğiniz bu eğitimi  alarak Uzmanlık yapabilirsiniz. Adli muhasebe full paket eğitimi 68 saat ile sizleri bekliyor.


Eğitimin Müfredatı
0 Dersler 00:00:00 Saat
+ Daha Fazla
Diğer Eğitimler
40:03:18 Saat
Güncellendi Wed, 22-Nov-2023
5 26 3750 TL 2000 TL
Eğitimci Hakkında

Wise Academy

0 Yorum | 0 Kursiyerler | 1 Eğitimler
Kursiyer Yorumları
0
0 Yorum
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)

Yorum

6000 TL 3000 TL
İçerik:
//send gift when already purchased by user